Jak optycznie wyszczuplić nogi? 

Długie, szczupłe nogi to marzenie niejednej kobiety. Nie mamy jednak wpływu na naszą genetykę, a znając sprawdzone sztuczki, możemy optycznie zmienić wygląd nóg. W artykule przedstawiamy sprawdzone sposoby, na optycznie szczuplejsze i dłuższe nogi. 

Sposoby na wyszczuplenie nóg 

Dobrze dobrany ubiór potrafi nie tylko podkreślić nasze atuty, ale również zatuszować niedoskonałości. Ważne jest, abyśmy przede wszystkim dobrze czuły się ze swoim ciałem, akceptując je takim, jakim jest. Gdy chcemy wyglądać zjawiskowo, a zaraz wydłużyć i wyszczuplić nogi, warto posiadać w szafie dobrane spódnice. Plisowana spódnica z wysokim stanem wyszczupla całość sylwetki, a dobrana długość za kolano dodatkowo pogłębi optycznie efekt szczuplejszych nóg. W zrównoważeniu kształtów sylwetki i wyszczupleniu ud pozwoli natomiast spódnica w kształcie litery A. 

Istnieje wiele sposobów na optyczne wyszczuplenie nóg, które nie opierają się jedynie na wybranych strojach. Sprzyja im również:

  • opalenizna – o tym, jak bezpiecznie się opalać, można przeczytać na https://znamiona.pl/
  • szpilki – to klasyczna i znana metoda wyszczuplenia nóg. Dobrze dobrany fason szpilek, potrafi zdziałać cuda! 
  • rajstopy wyszczuplające – na rynku dostępne są różne rodzaje rajstop wyszczuplających, które doskonale sprawdzą się na ważne wyjście, 
  • wysoki stan sprzymierzeńcem – wysoki stan zarówno spodni, jak i spódnic, wpłynie znacząco na postrzeganie nóg, jako dłuższych. 
  • luźne nogawki spodni – doskonałe rozwiązanie, chcąc ukryć masywne uda, 
  • spodnie w kant – dodadzą dodatkowo sylwetce lekkości.